Turniej piłkarski “Dni otwarte ze Spartą Szczekociny”

W dniu 5 lutego 2022 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Szczekocinach odbył się towarzyski turniej piłkarski "Dni otwarte ze Spartą Szczekociny" zorganizowany dla uczniów z roczników 2012 i 2011. W zawodach tych brało udział czterech uczniów naszej szkoły: Kacper Bogusz i Karol Nowak z kl. III oraz Filip Jaworski i Szymon Kuczera z kl. IV. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując w zawodach ogromną wolę walki i ambicję. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Kacper Bogusz, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju! Dziękuję chłopcom za wzorową postawę podczas trwania imprezy. Jestem przekonany, że jeszcze nieraz o nich usłyszymy! Warto wspomnieć, że nasi chłopcy stanowili połowę całej drużyny MLKS SPARTA SZCZEKOCINY! Nasze wtorkowe treningi przynoszą efekty 🙂