Zawody w piłkę siatkową – szkoła podstawowa

W dniu 2.12.2017 nasi uczniowie ze szkoły podstawowej uczestniczyli w zawodach sportowych w piłkę siatkową, które odbyły się w Zespole Szkół w Goleniowach. Po emocjonującej walce udało się zdobyć kolejny puchar dla naszej szkoły! Poziom zawodów był bardzo wyrównany a emocje ogromne! Dziękujemy organizatorom za zaproszenie a wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej walki!

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:
* Patrycja Adamus (klasa VI)

* Wanesa Wyrwisz (klasa VI)
* Karolina Piętak (klasa VI)
* Kinga Szarek (klasa VI)
* Wiktoria Pasek (klasa VI)
* Julia Halaba (klasa V)
* Magdalena Koper (klasa V)

Chłopcy zaprezentowali się w następującym zestawieniu:
* Kacper Milejski (klasa V)
* Szymon Fabjański (klasa V)
* Dawid Pasek (klasa V)
* Przemysław Sikora (klasa V)
* Mikołaj Zaporowski (klasa V)