Zajęcia TAEKWONDO – dołącz do nas

🏋️‍♀️🥇🏆 DOŁĄCZ DO NAS!!!

Teakwondo to bardzo dynamiczna sztuka walki wywodząca się z Korei, ale przede wszystkim to wielka sztuka samodyscypliny. Zapraszamy WSZYSTKICH, którzy chcieliby jeszcze do nas dołączyć z gminy Szczekociny oraz gmin ościennych. Zapewniamy treningi prowadzone przez wykwalifikowanego trenera Karola Marcisza w formie zabawowej, podczas których Twoje dziecko rozładuje napięcie, zyska pewność siebie oraz doswiadczy zdrowej dyscypliny. Ta wdzięczna dyscyplina sportu, w odróżnieniu od innych, kształtuje nie tylko osobowość ale całe ciało. Udział w treningach pozwoli rozwinąć cechy motoryczne, gibkość, szybkość, wytrzymałość, koordynację wzrokowo-ruchową i siłę.
Do zobaczenia na treningu💪💪👊👊
Informacja: Karol Marcisz al. 509 848 127
www.ksorient.pl/sekcje-treningi/#szczekociny