Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do

W dniu 10.03.2019r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwach Polski Taekwon-do w Zawierciu. W zawodach wzięli również udział nasi uczniowie, którzy rywalizowali z ponad 360 innymi zawodnikami o miano najlepszych drużyn w Polsce. I tak o to po treningach w Klubie Sportowym Orient, którego jesteśmy jedną z sekcji pod okiem trenera Karola Marcisza udało się im zdobyć poszczególne osiągnięcia: Kacper Bogusz: Tag team soft stick dzieci chłopcy - I miejsce, Emilia Pałka: Tag team soft stick dzieci dziewczynki - III miejsce, Oskar Pałka: Tempówki młodzicy chłopcy - II miejsce Pozostałym (Zuzanna Bzdęga, Krystian Grela) niestety nie udało się osiągnąć strefy medalowej, ale i tak gratulujemy im odwagi i ducha walki. A już teraz nasi wspaniali zawodnicy przygotowują się do indywidualnych Mistrzostw Polski Taekwon-do, które odbędą się 13-14.04.2019r w Częstochowie. Życzymy im dalszych sukcesów i osiągnięć. Jeśli Ty również chciałbyś kiedyś zostać mistrzem Polski, Europy, a nawet Świata w Taekwon-do, nie zwlekaj i przyjdź na trening: Zespół Szkół Społecznych im Jana Pawła II w Rokitnie - Wtorek 16:00, Piątek 16:00 TAEKWON!