Zabawa karnawałowa

Zabawa Karnawałowa 2023!
Tego dnia przedszkolakom i uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż zwykle - zamieniła się w prawdziwą salę balową🎊🎈🎈🎀 Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, kokardami zachęcała do szalonej zabawy💃🕺
W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, policjantów, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu... Były wróżki, księżniczki, koty, motyle - niektórzy byli nie do poznania🧚‍♀️🧜‍♀️🦸‍♂️👸 Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom, jak i rodzicom. Wychowawcy przedszkola oraz klas I-III bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach, a także wyzwania klasowe i układy taneczne.
Bal urozmaicił poczęstunek przygotowany przez Rodziców - dziękujemy❤
Dziękujemy Wychowawcom oraz Paulina Suliga za zdjęcia❤️