Wycieczka na spektakl teatralny “Księga Dżungli”

Dnia 15 listopada 2016 roku Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II zorganizował wycieczkę dla klasy I, II i III SP do MOK ,,CENTRUM'' w Zawierciu. Celem wycieczki było obejrzenie spektaklu teatralnego pt. ,,KSIĘGA DŻUNGLI''. Obowiązkiem każdego uczestnika było zabranie na wycieczkę dobrego humoru i szerokiego uśmiechu. Uczniowie z zapartym tchem śledzili przebieg przedstawienia, które było bardzo ciekawe i humorystyczne. Dzieci były zachwycone. Najbardziej podobała im się gra świateł ,nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Jednak największe emocje wywołała przede wszystkim muzyka i postacie wesołe i zarazem przerażające.

Wyjazd do teatru wzbudził wiele pozytywnych emocji w dzieciach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu.