Wycieczka do Krakowa

W dniu 15 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Krakowa 🚌 To dla wielu z nas pierwsza wycieczka od momentu rozpoczęcia pandemii! Odwiedziliśmy Wioski Świata - Park Edukacji Globalnej gdzie wzięliśmy udział w warsztatach "Arktyczna przygoda" ❄️ i "Magiczna Mongolia" 🎪 oraz Muzeum Żywych Motyli - Museum of Alive Butterflies 🦋🦋 gdzie mogliśmy zobaczyć i wziąć na ręce motyle Morpho Didius, gekony, jaszczurkę oraz Agamę Brodatą - to było fascynujące przeżycie💚🦎🐦 Nie zabrakło nam również czasu na spacer po krakowskim Rynku, upominki w Sukiennicach oraz seans filmowy 🎞️ Dziękujemy Wszystkim uczennicom i uczniom za miłą atmosferę podczas wycieczki, a nauczycielkom Agnieszce Pasierbińskiej-Bijak, Dorocie Otczyk i Teresie Orlińskiej za opiekę podczas wyjazdu.