Wycieczka do Częstochowy – klasy młodsze

Już po raz kolejny uczniowie kl. I-II-III-IV z naszej szkoły z okazji Mikołajek w dniu 6 grudnia  pojechali wraz z wychowawcami  do Częstochowy na największą  w Polsce wystawę budowli z klocków LEGO. Uczniowie z dużym zaciekawieniem oglądali wystawę, precyzja konstrukcji z tak małych klocków rożnych budowli, pojazdów, statków oraz postaci wzbudziła wielkie zainteresowanie. Największą frajdą był kącik zabaw, pełen kolorowych klocków, gdzie można było tworzyć własne konstrukcje.Po obejrzeniu wystawy i wesołej zabawie klasa IV udała się do kina na film a  uczniowie kl. I-II i III do teatru na przedstawienie pt. „Trzy Świnki’’. Wizyta w prawdziwym teatrze i kinie była dla dzieci ciekawym przeżyciem. Barwność i różnorodność scenografii, wymyślne kostiumy w teatrze oraz piękne melodie i  dynamika filmu sprawiły, że dzieci były bardzo zadowolone z przedstawienia i filmu. Zmęczeni ale w dobrych humorach wróciliśmy do szkoły.