Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wicestarosty Pawła Sokoła

W dniu 2 czerwca na kompleksie sportowym ORLIK w Szczekocinach chłopcy z naszej szkoły w składzie: Kacper Bogusz (klasa 4), Adam Dylewski, Bartłomiej Gajewski, Filip Jaworski, Łukasz Kubara, Szymon Kuczera, Damian Prokop i Kacper Skóra (wszyscy klasa 5) zagrali w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wicestarosty Powiatu Zawierciańskiego Pawła Sokoła ⚽⚽⚽
Zagrali bardzo dobre zawody zostawiając na murawie swoje SERDUCHO! Widać było zaangażowanie, wolę walki i postawę fair-play! Chłopcy przy okazji świetnie się bawili spędzając aktywnie czas na świeżym powietrzu. Do tego wszystkiego pogoda dopisała ☀️☀️☀️ Zabrakło jedynie trochę szczęścia... Chłopcy przegrali ze zwycięzcami całych zawodów, drużyną z Żarnowca tylko jedną bramką, 0:1... Natomiast z trzecią drużyną, Szkołą Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach zremisowali 1:1... Wygrali zdecydowanie z Ekipą z Moskorzewa 4:1! To jednak nie wystarczyło do awansu z grupy... Tak czasem w sporcie bywa, zabrakło trochę szczęścia... Ale SERDUCHO zostało zostawione na murawie i to jest NAJWAŻNIEJSZE!!! Jestem z Was DUMNY!!!
To był bardzo fajnie spędzony czas, do zobaczenia za rok ⚽⚽⚽