Konkurs zagadek szachowych dla Przedszkolaków

W dniu 7 czerwca 2023 odbył się w naszej szkole KONKURS ZAGADEK SZACHOWYCH DLA PRZEDSZKOLAKÓW. Do zawodów przystąpiło 10. dzieci z "zerówki". Wszyscy bez wyjątku spisali się na medal pięknie odpowiadając zarówno na pytania teoretyczne jak i praktyczne. Jestem z WAS MEGA DUMNY! Należą WAM się WIELKIE BRAWA! Wiedzę i umiejętności szachowe przedszkolaków podziwiały mamy, które zaszczyciły nas swoją obecnością za co im serdecznie dziękuję! Dziękuję bardzo również naszej Pani Dyrektor Jolancie Majkrzyk oraz Pani Prezes Stowarzyszenia "RAZEM DLA SZKOŁY" Agnieszce  Pasierbińskiej-Bijak za okazane wsparcie w organizację zawodów i za obecność w konkursie! Dziękuję również Pani Joannie Błaszczyk za wykonanie zdjęć podczas trwania zawodów.

Mam nadzieję, że KONKURS ZAGADEK SZACHOWYCH DLA PRZEDSZKOLAKÓW wpisze się na stałe w kalendarz imprez naszej szkoły. Do zobaczenia za rok 🙂