Sukces naszych pingpongistów

W dniu dzisiejszym w Zespole Szkół w Goleniowach odbyły się zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców będących równocześnie eliminacjami do rozgrywek powiatowych. Nasi uczniowie wypadli w nich rewelacyjnie wygrywając w obu konkurencjach! Tenisistki stołowe w składzie Julia Halaba, Daria Zawalska i Klaudia Zawalska (wszystkie klasa VII) nie miały sobie równych wśród dziewcząt! Podobnie chłopcy w składzie Przemysław Sikora (klasa VII), Piotr Kowalik oraz Jakub Pasek (obaj klasa III gimnazjum) wygrali rywalizację w swojej grupie i tym samym podobnie jak dziewczęta zagrają w zawodach powiatowych! Wielkie gratulacje dla naszych pingpongistów i ich opiekuna - Pani mgr Małgorzaty Fabjańskiej! Wiele godzin spędzonych przy stołach tenisowych w naszej szkole przyniosły wymierne efekty 🙂