II Zimowy Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej nr 1 Szczekocinach odbył się II ZIMOWY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. W zawodach wzięło udział 25. szachistów z trzech placówek oświatowych naszej gminy. W turnieju nie zabrakło oczywiście naszych graczy, którzy przyjechali do Szczekocin w aż 18-osobowym składzie: Nasi szachiści zaprezentowali się bardzo dobrze i niemal w całości obsadzili czołowe miejsca zawodów. Najlepiej wypadła Julia Halaba, która zakończyła rywalizację na II miejscu. Tuż za podium znalazła się kolejna nasza uczennica - Wanesa Wyrwisz. Zaraz za nią ukończył zawody Piotr Grabowski.  Wysokie miejsca uzyskali również: Patryk Witek - VI, Dawida Pasek - IX oraz Szymon Fabjański - X. Dziękuję wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za świetną sportową postawę podczas całego turnieju i gratuluję najlepszym osiągniętego wyniku. Mam nadzieję, że turniej który miałem przyjemność po raz kolejny współorganizować wpisze się na stałe w kalendarz imprez szachowych naszej gminy. Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich miłośników królewskiej gry na kolejny międzyszkolny turniej szachowy. Będzie to już II WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, który odbędzie się w maju w tym roku. Do zobaczenia na szachowym szlaku 🙂