Dzień Edukacji Narodowej

18 października 2016 roku o godz. 12.00 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział wszyscy uczniowie, dyrekcja, nauczyciele, rodzice, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, m.in. Burmistrz MiG Szczekociny pan Krzysztof Dobrzyniewicz, Przewodniczący Rady MiG Szczekociny pan Jacek Mazanek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Seweryn.

Akademię przygotowali uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Poprzez humorystyczne wierszyki i wesołe piosenki uczniowie zaprezentowali trud pracy nauczyciela. Na zakończenie części artystycznej uczniowie odśpiewali głośne „sto lat” oraz rozdali wszystkim nauczycielom „słodkie upominki”. Następnie głos zabrała pani dyrektor Jolanta Majkrzyk życząc nauczycielom wielu sukcesów w pracy i życiu osobistym. Do życzeń dołączyli się zaproszeni goście, m.in. Burmistrz MiG Szczekociny oraz przedstawiciele Rady Rodziców.

Na zakończenie uroczystej akademii nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu matematycznego pod przewodnictwem pani Agnieszki Pasierbińskiej – Bijak. Uczniowie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.