Dzień Chłopaka

Choć DZIEŃ CHŁOPAKA w tym roku wypadł w sobotę to nie przeszkodziło w obchodzeniu tego dnia w naszej szkole. Każdy znalazł inny dzień i okazję na spędzenie tego święta na swój własny spokój: były drobne upominki i życzenia od koleżanek, wspólne spędzenie czasu przy rozmowach, grach czy słodkościach. Klasa V spędziła ten dzień aktywnie na podwórku szkolnym, połączonym z ogniskiem klasowym. W trakcie niektórych lekcji, na przerwach czy świetlicy szkolnej można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Także świetlica szkolna włączyła się w celebrację tego dnia. Dziewczynki wykonały bardzo orginalne prace plastyczne. Także chłopcy z Samorządu uczniowskiego z zaciekawieniem w trakcie przerw zadawali pytanie spotkanym koleżankom: " Z jakich powodów można lubić chłopaka?" Prócz odpowiedzi chłopcy usłyszeli dużo szczerych życzeń. Co najważniejsze jednogłośnie stwierdzono, że bez chłopców byłoby super nudno!:) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla nauczycieli: Rafała Pawlety, Piotra Gały, Mariusza Grzelki, naszego konserwatora Pawła Gąsiora oraz chłopców naszej szkoły.