Dzień Babci i Dziadka

W Zespole Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Dnia 19 stycznia odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami , złożyła serdeczne życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Uczniowie klasy I-II-III-0 i przedszkola z pomocą swoich wychowawczyń przygotowały piękny program artystyczny. Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły dziadkom i babciom życzenia. Na koniec części artystycznej obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.