102. rocznica urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II

18 maja 2022  roku wspominaliśmy największego z Polaków Ojca Świętego Jana Pawła II, z okazji 102 rocznicy urodzin. Tego dnia w promieniach słońca i pięknie otaczającego nas świata, Uczniowie naszej szkoły wraz z Nauczycielami udali się przed pomnik największego z rodu Słowian z kwiatami, by oddać hołd i okazać wdzięczność Panu Bogu i Matce Najświętszej za dar życia i powołania papieża Polaka. Kierując wzrok na postać patrona naszej szkoły, wspominaliśmy najważniejsze wydarzenia z życia Świętego i Jego miłość do młodych w słowach : "... Szukałem Was, a teraz Wy przyszliście do mnie...". Po chwilach zadumy i refleksji zakończyliśmy modlitwą w której jest obecny przez tajemnicę świętych obcowania.