Zakończenie roku szkolnego 2016/17

W dniu 23 czerwca 2017 roku zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Po prawie dziesięciu miesiącach wytężonej pracy i nauki rozpoczęliśmy upragnione wakacje! 🙂 Ten rok szkolny był dla nas szczególny. We wrześniu rozpoczynaliśmy naukę jako nowa szkoła – ZESPÓŁ SZKÓŁ SPOŁECZNYCH IM. JANA PAWŁA II W ROKITNIE. Wspólnymi siłami, z pomocą wielu dobrych ludzi i naszego kochanego Patrona udało nam się efektywnie i szczęśliwie przeżyć ten czas.

Jak co roku dzisiejszą uroczystość rozpoczęliśmy od mszy świętej celebrowanej przez ks. Proboszcza Józefa Szymańskiego. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły gdzie powitała nas pani dyrektor mgr Jolanta Majkrzyk. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za cały rok szkolny. Szczególne podziękowania, wraz z poszczególnymi wychowawcami skierowała do wyróżniających się uczniów, którzy mozolną i systematyczną pracą zasłużyli na wyróżnienia. Po rozdaniu wszystkich nagród pani dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące! 🙂