Zajęcia z Taekwondo i Kickboxingu

Klub Sportowy Orient serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na zajęcia z Taekwondo 🥋 oraz Kickboxingu 🥊 Dzięki treningom w naszym klubie możecie rozwinąć swoją koordynację ruchową, gibkość, wytrzymałość, siłę oraz zwiększyć pewność siebie. Jest to świetna forma aktywnego spędzenia chwili wolnego czasu 😉 Startujemy również w różnych imprezach sportowych, na których nasi zawodnicy licznie zajmują miejsca na podium 🥇🥈🥉 Ponadto organizujemy obozy Sportowe, gdzie można aktywnie spędzić czas wakacji czy ferii zimowych 😁
Zajęcia odbywają się pod banderą Klubu Sportowego Orient funkcjonującego już blisko 30 lat!
Link do grafiku ⬇️
➡️Rokitno
Pytania oraz szczegóły dostępne u instruktora :
Bądź poprzez fb klubowego @klub sportowy Orient 💻

Dołącz do nas już dziś! 💪🏻