Zajęcia szachowe dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej

"Nauczcie dzieci grać w szachy, a o ich przyszłość możecie być spokojni". Te słowa wypowiedział jeszcze w XIX wieku nieoficjalny mistrz świata w latach 1858-1884, Amerykanin Poul Morphy. Mimo upływu dziesiątek lat nie straciły one nic na swojej aktualności. Szachy mają bardzo pozytywny wpływ na ogólny rozwój młodego człowieka. Uczą logicznego myślenia, cierpliwości, wytrwałości oraz sportowej rywalizacji, są również doskonałym środkiem do osiągania lepszych wyników nauczania w przedmiotach ścisłych. Ich wartość została niejednokrotnie podkreślana w wielu publikacjach naukowych. 

WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH ZGŁĘBIENIEM TAJNIKÓW KRÓLEWSKIEJ GRY ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA SZACHOWE, KTÓRE ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W KAŻDY CZWARTEK NA PIĄTEJ GODZINIE LEKCYJNEJ.

RUSZ SZARE KOMÓRKI, ZAGRAJ W SZACHY!!!