Wyniki konkursu czytelniczego – “Mój przyjaciel z okładki”

WYNIKI   KONKURSU

„Mój przyjaciel z okładki ”– podsumowanie konkursu czytelniczego dla uczniów klas 1- 4 i klas 5-8 „Napisz list do przyjaciela”

Zakończony został konkurs czytelniczy dla uczniów klas 1-4 oraz klas 5-8  Przedmiotem konkursu była praca plastyczna, przedstawiająca portret ulubionego bohatera literackiego. Klasy 5-8 – „Napisz list do przyjaciela”. Zainteresowanie konkursem było duże, spłynęło wiele pięknych prac. Uczestnicy włożyli bardzo dużo wysiłku i inwencji twórczej w wykonanie swoich dzieł. Poziom konkursu oceniamy jako bardzo wysoki.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody:

1. Małgorzata Skóra klasa 2
  2. Jakub Płoszaj klasa 3
  3. Aleksander Kot klasa 2

Wyróżnienia;

1.Wiktoria Sorek klasa 3

2.Oliwia Szlęk klasa 3

3.Wiktoria Stolarczyk klasa 1

4.Natalia Nowacka klasa 2

5.Lena Kuczera klasa 2

6.Julia Gomułka klasa 2

7.Filip Łata klasa 2

8.Marcelina Kozłowska 2

W kategorii 2 „Napisz list do przyjaciela”

wygrała Martyna Stolarczyk klasa 6.

Wszystkim  uczestnikom konkursu oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Wszystkie prace konkursowe będą wyeksponowane na wystawie w szkole. Gratulujemy!