Wycieczka do Osikowej Doliny

Dnia 5 grudnia uczniowie klas I-III ze swoimi opiekunami udali się na wycieczkę do Koziegłów. Celem naszej wyprawy był udział w warsztatach rękodzieła artystycznego, które  odbywają się w Osikowej Dolinie. Osikowa Dolina to miejsce, które zauroczyło nas swoim  niezwykłym klimatem. Dzięki uczestnictwu w warsztatach mieliśmy możliwość zapoznania się z mało znaną techniką rękodzielnictwa z tego naturalnego surowca. Pod opieką instruktorów uczniowie naszej szkoły wykonali różnorodne dekoracje i ozdoby z wiórków osikowego drewna. Warsztaty w Osikowej Dolinie to niezapomniana lekcja nauki tradycji połączona z możliwością rozwoju zdolności artystycznych, kreatywnych i manualnych. Pobyt w tym urokliwym miejscu i możliwość wzięcia udziału w warsztatach zaowocował w ręcznie wykonane ozdoby z okazji zbliżających się Mikołajek. Wszystkim uczniom bardzo podobała się wycieczka.