Wybory do Samorządu Uczniowskiego

20 września w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydatka i kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na spotkaniach w klasach. Nie zabrakło chwytliwych postulatów tj. „brak prac domowych” czy „większa ilość dyskotek”. Każdy z uczniów i nauczycieli naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała Monika Smok we współpracy z uczniami. To na nich spoczywała odpowiedzialność za prawidłowy przebieg i zachowanie tajności głosowania. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącym Szkoły został uczeń klasy 6 Szymon Kuczera, który zdeklasował swoich konkurentów zdobywając 46 głosów 👏🏼👏🏼 Szymon gratulujemy Ci wygranej i życzymy wielu sukcesów w sprawowaniu tak zaszczytnego stanowiska.
Zastępcą Przewodniczącego został uczeń klasy 7 - Krystian Grela a Skarbnikiem uczeń klasy 8 - Bartosz Trojanowski👏🏼👏🏼 Gratulujemy Chłopcom i życzymy owocnej współpracy z uczniami całej szkoły.