Wiosenny Turniej Szachowy

W dniu 17.05.2018 w naszej szkole odbył się WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY. Impreza zgromadziła na starcie 38. szachistek i szachistów ze wszystkich placówek oświatowych naszej gminy. Świetnie w zawodach zaprezentowały się nasze uczennice. Julia Halaba (klasa VI) zdobyła srebrny medal natomiast Wanesa Wyrwisz (klasa VII) medal brązowy! W czołówce turnieju znaleźli się również: Piotr Grabowski (klasa VI) - miejsce 6., Wiktoria Pasek (klasa VII) - miejsce 7., Patrycja Adamus (klasa VII) - 8., Matylda Skóra (klasa IV) - 9. oraz Szymon Fabjański (klasa VI) - 10. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy świetnych wyników a pozostałym uczestnikom sportowej postawy podczas całych zawodów. Wiosenny Turniej Szachowy został zorganizowany dzięki wsparciu finansowym Rady Rodziców przy Zespole Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie oraz uprzejmości naszej Pani Dyrektor mgr Jolanty Majkrzyk. W przeprowadzeniu zawodów pomógł również sędzia rundowy z klubu UKS Hetman Częstochowa - Robert Bawor. Wszystkim osobom, które pomogły zorganizować Wiosenny Turniej Szachowy serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że podobne imprezy odbędą się jeszcze nieraz w przyszłości.Do zobaczenia na szachowym szlaku!