Wiosenny Turniej Piłki Halowej

W dniu 10.05. w naszej szkole odbył się WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ. W zawodach wzięły udział cztery drużyny: FC CENTRUM (Dawid Bąk, Hubert Koprowski, Oskar Pałka oraz Oskar Seweryn - wszyscy klasa 8), REAL OŁUDZA (Szymon Kuczera - klasa 5, Kamil Chabierski, Michał Łata, Mateusz Milejski - klasa 8), ELITA (Kacper Bogusz - klasa 4, Bartłomiej Gajewski, Damian Prokop - klasa 5, Bartosz Trojanowski - klasa 7) oraz NO NAME (Adam Dylewski - klasa 5, Krystian Grela - klasa 6, Wiktor Nowak, Piotr Prokop - klasa 7). Po zaciętej i emocjonującej walce najlepszą drużyną okazała się ekipa FC CENTRUM, drugie miejsce zajął REAL OŁUDZA, trzecią lokatę uzyskała ELITA, a tuż za podium zakończyła rozgrywki drużyna NO NAME. Postanowiliśmy również wręczyć trzy nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem okazał się Kacper Bogusz z klasy 4. Królem strzelców (z 10 bramkami na swoim koncie) został Michał Łata z klasy 8, natomiast najlepszym piłkarzem został wybrany Bartosz Trojanowski z klasy 7. Dziękujemy bardzo wszystkim pasjonatom piłki nożnej za wzięcie udziału w zawodach i za sportową, w duchu fair-play walkę. Mamy nadzieję, że Wam się podobało i już dziś zapraszamy na kolejne rozgrywki, które odbędą się za rok. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku!