Wiosenny Gminny Turniej Piłki Nożnej

W dniu 13 maja uczniowie naszej szkoły wybrali się na Wiosenny Gminny Turniej Piłki Nożnej, który odbył się na kompleksie ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach rozgrywkowych - klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Nasi zawodnicy w każdym spotkaniu pokazali olbrzymią wolę walki i ambicję za co należą im się zasłużone brawa! Drużyna młodsza zajęła ostatecznie miejsce IV, natomiast chłopcy z klas starszych zajęli miejsce II. Wynik sportowy w tym wypadku nie był jednak najważniejszy. Najważniejsza była bowiem świetna zabawa i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu! Wszystkim uczniom bardzo tego brakowało w ostatnim czasie z powodu trwającej pandemii... Dziękujemy bardzo organizatorom za zaproszenie i bardzo udaną imprezę. Do zobaczenia na sportowym szlaku 🙂