Turniej Szachowy w Pińczowie

W dniu 18.02.2018 nasze uczennice uczestniczyły w kolejnym turnieju szachowym. Tym razem odwiedziliśmy Pińczów gdzie braliśmy udział w XIII Turnieju Szachowym "PIĘĆ SÓW". Po raz kolejny nasze dziewczyny świetnie się spisały obsadzając w całości całe podium w kategorii juniorek! Najlepszą zawodniczką okazała się Julia Halaba, na 2. miejscu zakończyła zawody Wanesa Wyrwisz, na najniższym miejscu podium uplasowała się Patrycja Adamus, a tuż za nią znalazła się Karolina Piętak. Wszystkim dziewczynom gratuluję świetnego wyniku sportowego i postawy fair-play podczas całych zawodów.  Chciałbym również serdecznie podziękować rodzicom Patrycji i Wanesy, którzy zechcieli zawieźć i przywieźć dziewczyny z turnieju. Bez ich nieocenionej pomocy dziewczęta nie mogłyby wziąć udziału w tych zawodach. Do zobaczenia na kolejnym turnieju! 🙂