Szkoła bez dzwonków

🔕🔕SZKOŁA BEZ DZWONKÓW!!! 🔕🔕
Czy to możliwe⁉️ Podobno tak 😊
W modelowych szkołach skandynawskich o dzwonkach nie słyszeli 🤔
Od poniedziałku nasza szkoła rozpoczyna EKSPERYMENT - na 2 tygodnie wyłączymy dzwonek. Chcemy uczyć naszych uczniów gospodarowania czasem oraz wspierać podmiotowe traktowanie ucznia opartego na zaufaniu i partnerstwie, a nie nakazie i egzekucji. Po okresie dwóch tygodni przeprowadzimy głosowanie, w wyniku którego społeczność szkolna zdecyduje, czy przywracamy dzwonki, czy też nie😊
Zachęcamy Wszystkich do wypowiedzi i sugestii😊
Wam Drodzy Uczniowie przypominamy, że na korytarzach w wielu miejscach umieściliśmy zegary i godziny przerw miedzylekcyjnych. Korzystajcie z nich kontrolując czas😊
⬇️⬇️⬇️
Podczas dzisiejszego apelu mieliśmy również okazję poznać kandydatów do Samorządu Uczniowskiego, którzy zaprezentowali swoje pomysły. Wybory odbędą się 3 października. Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia👍👍👍