Światowy Dzień Pluszowego Misia

W naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. 🐻 Dzieci przyszły dziś do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieciaki opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach 🐻. Oglądaliśmy prezentacje multimedialną i bajkę pt. "Miś Uszatek". W sali czekał na nas gość- Miś Teodor. Wszyscy bawili się i tańczyli. Pod koniec dnia każdy wykonał pracę plastyczną, pięknego misia z talerzyków papierowych. Na koniec przedszkolaki zjedli coś słodkiego. Ten dzień wywołał u wszystkich wiele uśmiechów i radości. Miś 🐻 jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się że swoich sekretów 🤫 Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie 🥳 zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas 😊