Sukces szachowy naszej uczennicy

W dniu 22.09.2018 r. w Staniątkach koło Wieliczki odbył się szachowy turniej klasyfikacyjny w którym wzięła udział nasza ambitna szachistka, uczennica klasy VII - Julia Halaba. Julka wypadła w zawodach rewelacyjnie - wygrała wszystkie sześć partii i zdobyła normę na IV kategorię szachową! W końcowej klasyfikacji nasza uczennica wyprzedziła wielu zawodników i zawodniczek z kategoriami szachowymi, potwierdzając spory talent i umiejętności do tej gry. Efekty przyniosła również całoroczna praca, którą wspólnie wykonaliśmy. Julka to niezwykle ambitna i zdolna szachistka, o której z pewnością nieraz jeszcze usłyszymy! Gratulacje Julka i powodzenia w kolejnych turniejach!

 

Pod tym linkiem możecie zobaczyć sobie wyniki naszej zdolnej szachistki 🙂

Wyniki szachowego turnieju klasyfikacyjnego rozegranego w Staniątkach koło Wieliczki w dniu 22.09.2018