Ślubowanie klasy pierwszej

W dniu dzisiejszym w naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter. 13 pierwszoklasistów niecierpliwie oczekiwało na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak zaprezentowali przygotowany program artystyczny i złożyli uroczystą przysięgę. Pani dyrektor Jolanta Majkrzyk z dumą przyjmowała ich do grona uczniów naszej szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i róg obfitości. Na koniec na dzieci czekał zorganizowany przez rodziców słodki poczęstunek. To był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń dzień.
Wychowawczyni klasy 1 Pani Aleksandrze Płatek dziękujemy za przygotowanie akademii i piękną dekorację.
Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.
Zdjęcia: Anna Wtorek - dziękujemy:)