Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy Was na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022.
Spotykamy się 1 września 2021r. (tj. w środę) o godz. 8.15 na Mszy Świętej w Kościele Św. Marii Magdaleny w Rokitnie.
.
W związku z pandemią rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się tylko w formie spotkań z wychowawcami o godzinie 9.30
.
Zmiany przypisanych sal lekcyjnych dotyczą klas:
Klasa 4 - sala 17
Klasa 6 - sala 32
Pozostałe klasy udają się do swoich sal tak jak w poprzednim roku.
.
Autobus odjedzie spod szkoły o godzinie 7.20 w kierunku Ołudzy 1 - Ołudza 2 - Jasieniec -Jeziorowice - Wólka Ołudzka - Kaszczor - Podlas - Podlipie - Kopaliny - kościół.
Odwóz odbędzie się o godzinie 10.15.
Cieszymy się bardzo na spotkanie z Wami 🙂
Poniżej przypominamy jeszcze ważne zasady bezpieczeństwa!
1. Na teren szkoły mogą wejść tylko osoby, zabezpieczone maseczką, zachowując dystans.
2. Przy wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce, korzystając z dozownika płynu.
3. Na rozpoczęcie roku szkolnego może przyjść z dzieckiem tylko jeden rodzic/ opiekun prawny.
4. W przestrzeniach wspólnych szkoły należy założyć maseczkę i zachowywać bezpieczną odległość. Minimalna odległość pomiędzy osobami powinna wynosić 1,5 m (z wyjątkiem relacji rodzic-dziecko).
UWAGA !
Poniżej znajduje się link z wytycznymi MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/22
WYTYCZNE MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/22