Rajd Kościuszkowski

6 czerwca 2022 r. wzięliśmy udział wXXI Pieszym Rajdzie – Zlocie Dzieci i Młodzieży na Szlaku Kosynierów okolic Szczekocinzorganizowanym przez  Towarzystwo Kulturalne im. T. Kościuszki w Szczekocinach.

Uczniowie klasy ósmej i siódmej pod opieką nauczycieli: p. T. Orlińskiej,  p. M. Sitkowskiej i p. J. Błaszczyk wyruszyli z Rynku w Szczekocinach, spod pomnika T.Kościuszki w trasę, której meta znajdowała się w amfiteatrze w Słupi Jędrzejowskiej. Pogoda dopisała, a droga nie sprawiła nam żadnego kłopotu i około godziny 12.30  dotarliśmy do celu.  Tam otrzymaliśmy plakietkę rajdową, dyplom za udział i poczęstunek, a uczennica klasy VII  Maja Halaba wzięła udział w konkursie piosenki rajdowej.

Rajd Kościuszkowski  to nasza szkolna tradycja więc w przyszłym roku też się wybieramy.