“Polska – moja Ojczyzna” – konkurs na szkolną prezentację multimedialną

W dniu dzisiejszym rozstrzygnęliśmy w naszej szkole konkurs na prezentację multimedialną pt. "Polska - Moja Ojczyzna". W konkursie upamiętniającym 100. rocznicę odzyskania przez nasz kraj Niepodległości wzięło udział 10. uczniów z klas VI-VIII. Wszystkie prezentacje stały na wysokim poziomie merytorycznym. Po dokładnej analizie wszystkich prac postanowiłem ustalić następującą kolejność w konkursie. 

I. miejsce - Karolina Piętak - klasa VIII
II. miejsce - Wanesa Wyrwisz - klasa VIII
III. miejsce - Kinga Szarek - klasa VIII

Wyróżnienia:
Weronika Ptaszek - klasa VI,
Szymon Fabjański - klasa VII,
Dawid Pasek - klasa VII,
Patrycja Adamus - klasa VIII,
Karolina Galińska - klasa VIII,
Wiktoria Pasek - klasa VIII, 
Julia Zasada - klasa VIII

Dziękuję bardzo wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie. Myślę, że była to świetna forma uczczenia wyjątkowej rocznicy, którą obchodziliśmy niedawno.