Półfinał Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt

26.03.2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy odbył się Półfinał Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Do turnieju przystąpiły mistrzynie 3 gmin: Pilicy, Szczekocin i Żarnowca. Dziewczęta wykazały się wysokimi umiejętnościami technicznymi, wolą walki oraz zasadami fair-play. Po zaciętej walce I miejsce i możliwość reprezentowania szkoły w powiecie zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pilicy. Nasze dziewczęta zakończyły rywalizację na III miejscu występując w następującym składzie.
* Patrycja Adamus (klasa VIII)
* Karolina Piętak (klasa VIII)
* Wiktoria Pasek (klasa VIII)
* Karolina Galińska (klasa VIII)
* Małgorzata Kaśkosz (klasa VIII)
* Julia Halaba (klasa VII)
* Magdalena Chabierska (klasa VII)
* Magdalena Koper (klasa VII)
* Wiktoria Podgórska (klasa VII)
* Daria Zawalska (klasa VII)
* Klaudia Zawalska (klasa VII)
Gratulujemy naszym siatkarkom wyniku i życzymy kolejnych sukcesów!