Pasowanie na Ucznia

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczennicę i Ucznia Społecznej Szkoły Podstawowej🖍️ Uczniowie klasy 1 przygotowywali się do tego dnia od początku roku szkolnego pod opieką swojej wychowawczym Kingi Milejskiej-Majdzik. Dzieci przedstawiły wspaniały program artystyczny, w którym podróżowały pociągiem po stacjach edukacji🚂🚂 Jesteśmy pod wrażeniem jak wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie dyrektor szkoły p. Jolanta Majkrzyk dokonała pasowania na uczennicę i ucznia szkoły. Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do społeczności szkolnej, czego z całego serca Wam gratulujemy👏🏼👏🏼 Następnie z rąk pani dyrektor i wychowawczyni otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymację szkolną. Podniosła atmosfera, oprawa artystyczna i tekst przysięgi symbolizujący moment pasowania na ucznia pozostaną jeszcze na długo w naszej pamięci. Naszym najmłodszym uczennicom i uczniom życzymy samych sukcesów i mile spędzonych chwil w murach naszej szkoły.
Wychowawczyni Kinga Milejska-Majdzik gratulujemy organizacji uroczystości i wspaniałych uczennic i uczniów ❤️ Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości oraz miłym gościom za obecność i upominki: Burmistrzowi Miasta i Gmina Szczekociny Jackowi Lipie oraz Proboszczowi Parafii Rokitno Józefowi Szymańskiemu.