Owocowy dzień w klasie pierwszej

Piątek 6 września 2023 był pysznym, owocowym dniem w w klasie 1 Jak się okazało o owocach uczniowie klasy 1 wiedzą bardzo dużo. Każdy uczeń także wie, jak ważne jest jedzenie owoców – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową. Robienie sałatki owocowej było wielką frajdą i zabawą, dzieci przygotowały się do tego solidnie. Każde przyniosło z domu potrzebne akcesoria i różne owoce. Po wcześniejszym ich umyciu uczniowie zabrali się do pracy. Samodzielnie zrobiona sałatka wyśmienicie wszystkim smakowała. Zajęcia dostarczyły dzieciom wrażeń smakowych i dotykowych. Wszystkim Rodzicom dziękuję za zaopatrzenie dzieci w potrzebne rzeczy.
Kinga Milejska-Majdzik