Otwarcie nowo wyremontowanej sali gimnastycznej

W dniu 30.09.2021 w naszej szkole świętowaliśmy otwarcie nowo wyremontowanej sali gimnastycznej. Ten bardzo miły dzień na długo pozostanie w naszej pamięci❤️
Dzięki inicjatywie Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny Jacka Lipy i Radnym Rady Miejskiej, którzy dostrzegli potrzebę remontu sali możemy się cieszyć teraz tym wspaniałym efektem⚾️🏀⚽️🤾‍♂️🤸‍♀️
Dzień ten był również okazją do spotkania się z naszymi partnerami i przyjaciółmi, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i rzeczowo, ale również dzieląc się z nami swoim doświadczeniem i motywując do dalszej pracy❤ DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!
Po krótkiej części artystycznej nasi goście wzięli udział w zajęciach otwartych, które poprowadzili Marta Sitkowska, Dorota Otczyk, Anna Kępska, Michał Szafrański, Rafał Pawleta oraz odbyli spacer po szkole poznając przy okazji nasze pracownie.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OBECNYM, że byliście w tym dniu z nami❤
Klub Sportowy Orient, Karol Marcisz dziękujemy za niesamowity pokaz, który na długo zapamiętamy 🤼🤼 byliście niesamowici!!
Gratulujemy WSZYSTKIM WYSTĘPUJĄCYM UCZNIOM oraz Pani Małgorzacie Fabjańskiej i Pani Małgorzacie Gradoń przygotowania ciekawej części artystycznej naszej uroczystości.
Zdjęcia: Anna Wtorek DZIĘKUJEMY❤️