Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 22 marca 2017 roku w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Szczekociny odbyły się miejsko-gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach udział wzięło 15 uczestników ze szkół podstawowych , gimnazjum i po raz pierwszy z Zespołu Szkół w Szczekocinach . Wśród uczestników byli uczniowie naszej szkoły w składzie : Kacper Milejski i Bartłomiej Miśkiewicz ( szkoła podstawowa) oraz Agnieszka Partyka i Mikołaj Górko (gimnazjum). Po dokonaniu oceny prac pisemnych najlepsi musieli zmierzyć się z pytaniami komisji oraz przygotowanym przez strażaków sprzętem.

W końcowej klasyfikacji nasi uczniowie zajęli następujące miejsca :

- kategorii szkoła podstawowa: Kacper Milejski - 4 miejsce , Bartłomiej Miśkiewicz - 5 miejsce - w kategorii gimnazjum : Agnieszka Partyka - 3 miejsce, Mikołaj Górko – 4 miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ,a zwycięzcom życzymy powodzenia na Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej.