OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA “RAZEM DLA SZKOŁY”

Już za dwa miesiące w naszej szkole odbędzie się OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA SZKOŁY". Dzięki inicjatywie pani prezes stowarzyszenia "RAZEM DLA SZKOŁY" - Agnieszki Pasierbińskiej-Bijak oraz przychylności pani dyrektor Zespołu Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie  -  Jolancie Majkrzyk odbędzie się impreza szachowa przeznaczona dla wszystkich miłośników królewskiej gry (rocznik 2002 i młodsi). Trzy lata temu zorganizowaliśmy wspólnie POWIATOWY TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA SZKOŁY". Impreza była bardzo udana i zgromadziła na starcie aż 75 szachistek i szachistów z naszego powiatu. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy na jakiś czas wstrzymać się z organizacją tego typu imprez... Na szczęście znów możemy ją zorganizować, tym razem w formule ogólnopolskiej! Nasze zawody poprowadzi jeden z najlepszych sędziów szachowych w naszym kraju - Michał Wejsig! Już dziś można się zapisywać na turniej. Link do turnieju poniżej.

TURNIEJ JEST OCZYWIŚCIE BEZPŁATNY!!!