Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

22 kwietnia odbyły się w naszej szkole gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół z terenu naszej gminy : SP nr 1 im. T. Kościuszki w Szczekocinach, Społecznej Szkoły Podstawowej im.8 Pułku Ułanów Księcia J. Poniatowskiego w Szczekocinach oraz uczniowie naszej szkoły. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco :

I grupa

1miejsce – ZSS im. Jana Pawła II w Rokitnie

2miejsce – SP nr 1 im. T. Kościuszki w Szczekocinach

II grupa

1 miejsce - SSP im. im. 8 Pułku Ułanów Księcia J. Poniatowskiego w Szczekocinach

2 miejsce - SP nr 1 im. T. Kościuszki w Szczekocinach

3 miejsce – ZSS im. Jana Pawła II w Rokitnie.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!