Konkurs – “Jan Paweł II – nasz patron”

W dniu 3 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyła się skromna uroczystość wręczenia nagród dla uczniów biorących udział w I szkolnym konkursie na prezentację multimedialną pt. "Jan Paweł II - nasz patron". Konkurs odbył się w dwóch kategoriach - szkoła podstawowa i gimnazjum. Wszyscy uczestnicy spisali się na medal wkładając w wykonanie swoich prezentacji bardzo dużo pracy i wysiłku. Wszystkie prezentacje były również na wysokim poziomie a rywalizacja między uczniami o najwyższe lokaty była niezwykle zacięta. Po dokładnej analizie wszystkich prac postanowiłem uhonorować laureatów.

W kategorii "szkoła podstawowa" wyróżnieni zostali:
I miejsce - Wiktoria Pasek - kl. VI
II miejsce - Wanesa Wyrwisz - kl. VI
Wyróżnienie - Szymon Fabjański - kl. V
Wyróżnienie - Dawid Pasek - kl. V

W kategorii "gimnazjum" wyróżnieni zostali:
I miejsce - Mariola Koper - kl. II
II miejsce - Angelika Partyka - kl. II
III miejsce - Aleksandra Piętak - kl. II