II Ogólnopolski Turniej Szachowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia “RAZEM DLA SZKOŁY”

Aż 98. szachistek i szachistów do lat 20 przyjechało do nas 18 czerwca aby zagrać w II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU SZACHOWYM O PUCHAR PREZESA STOWARZYSZENIA "RAZEM DLA SZKOŁY". Poprawiliśmy tym samym frekwencję z zeszłego roku kiedy zagrało w naszych zawodach 87. miłośników królewskiej gry. To bardzo cieszy i utwierdza nas w przekonaniu, że takie imprezy są potrzebne i dobrze służą rozwojowi gry w szachy jako aktywnej i kreatywnej formie spędzania wolnego czasu. Już dziś SERDECZNIE ZAPRASZAMY na trzecią edycję naszego turnieju. Mamy nadzieję, że znów pobijemy rekord frekwencji!

Dziękujemy Panu Pawłowi Chmielewskiemu za obecność, kibicowanie zawodnikom oraz za przekazanie wspaniałej ręcznie wykonanej statuetki dla najlepszego zawodnika gminy Szczekociny. Dziękujemy również Pani Annie Wtorek która po raz kolejny do nas przyjechała i wykonała piękne zdjęcia! Ja ze swojej strony dziękuję również Pani Prezes Stowarzyszenia "RAZEM DLA SZKOŁY" dzięki której ta impreza miała taką piękną oprawę! Oczywiście słowa podziękowania należą się także Pani Dyrektor Jolancie Majkrzyk za przychylność i pomoc w organizacji turnieju! 

Wszystkim osobom które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania turnieju również należą się serdeczne podziękowania!

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE Naszym PARTNEROM za współorganizację Turnieju

FUNDACJI PKO BP
BORKOMET - OBRÓBKA MECHANICZNA
RAW-DREW
ATG ARTYKUŁY HYDRAULICZNE I ELEKTRYCZNE
SUKNIE ŚLUBNE SZCZEKOCINY
PROMIKA SOLAR
SJ JUBILER

Podium tegorocznego turnieju ukształtowało się w następujący sposób:
1 miejsce - Mateusz Pawleta - UKS PIONIER JASTRZĘBIE ZDRÓJ
2 miejsce - Adam Gawroński - ZESPÓŁ SZKÓŁ W SZCZEKOCINACH
3 miejsce - Wiktor Mrazik - SZKOŁA PODSTAWOWA W KROCZYCACH

DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!