I Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich P’15 z okazji Dni Szczekocin

W dniu 03.06.2018 w Zespole Szkół w Szczekocinach odbył się I Ogólnopolski Turniej Szachów Szybkich (P'15) z okazji Dni Szczekocin. Do zawodów zgłosiło się 48. zawodników  i zawodniczek z Krakowa, Częstochowy, Kielc, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miast i miasteczek. Na liście startowej nie zabrakło uznanych w kraju szachistów, takich jak Rafał Tymrakiewicz czy też Krzysztof Szczurek (oboje mistrzowie FIDE - trzeci najwyższy tytuł szachowy na świecie). W zawodach wystartowała również nasza uczennica - Julia Halaba, która tradycyjnie wypadła bardzo dobrze! Tym razem znalazła się na najniższym miejscu podium wśród juniorów do lat 18 z terenu naszej gminy. To świetny wynik i potwierdzenie tego, że solidna praca zawsze przynosi efekty! Jestem przekonany, że Julia jeszcze nieraz pokaże się z dobrej strony na tego typu imprezach w przyszłości. Brawo Julka, jestem z Ciebie bardzo dumny!!!