Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – szkoła podstawowa

30 marca 2017 r. w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym . Wzięli w nim udział uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy oraz uczniowie Gimnazjum z Zespołu Szkół w Goleniowach .

Trzyosobowa drużyna z gimnazjum oraz czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych musiały wykazać się wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego rozwiązując test składający się z 25 pytań z wiedzy ogólnej oraz 10 pytań wykorzystujących wiedzę w praktyce. Wszyscy świetnie sobie poradzili i udowodnili ,że przepisy ruchu drogowego nie są im obce.

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco :

- w kategorii szkoła podstawowa:

1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Szczekocinach

2 miejsce Społeczna Szkoła Podstawowa w Szczekocinach

3 miejsce Zespół Szkół Społecznych im. Jana Pawła II w Rokitnie

( Wiktoria Podgórska, Wanesa Wyrwisz, Szymon Fabjański, Dawid Pasek)

4 miejsce Zespół Szkół w Goleniowach

- w kategorii gimnazjum :

1 miejsce Zespół Szkół w Goleniowach.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy , a zwycięzcom życzymy sukcesów na eliminacjach powiatowych w Zawierciu.