Gminne zawody w piłkę ręczną

Ekipa na medal, a w zasadzie na dwa medale - jeden złoty a drugi srebrny! Nasze dziewczyny nie miały dziś konkurencji w gminnych zawodach piłki ręcznej, które odbyły się w Gimnazjum w Szczekocinach natomiast chłopcy uplasowali się na II miejscu! Tym samym dziewczęta zdobyły przepustkę do powiatowych zawodów piłki ręcznej i będą na nich reprezentować naszą gminę! Szczególne brawa należą się również chłopcom, którzy grali w niepełnym - 6. osobowym składzie i nie mieli możliwości dokonywać żadnych zmian. Mimo to wygrali dwa spotkania, a przegrali jedynie ze zwycięzcami w kategorii chłopców - Gimnazjum Szczekociny. Dziękuję wszystkim za wolę walki i sportową postawę fair play podczas całych zawodów. No i oczywiście gratuluję świetnego wyniku zarówno dziewczętom jak i chłopcom!!! BRAWO ROKITNO!!!