Festyn Rodzinny

W piękną, słoneczną, czerwcową niedzielę na placu szkolnym, zapanowała radosna atmosfera zabawy. Dnia 9 czerwca odbył się kolejny już organizowany przez Radę Rodziców Festyn Rodzinny pod hasłem "Promujemy aktywność fizyczną oraz rodzinne spędzanie wolnego czasu". Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że boisko szkoły wypełniło się tłumem ludzi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Były pokazy sztuk walki Teakwondo, występ zespołu Arabeska oraz Orkiestry Dętej, pokaz sztuczek w wykonaniu pieska Ciri, nie zabrakło przejażdżek bryczką i zabawy na zamkach dmuchanych. Oblężenie przeżył również radiowóz policyjny i wóz strażacki. Dużą atrakcją były konkursy dla dzieci i dorosłych, w których wygraną były atrakcyjne nagrody. Na scenie odbyły się wokalne i taneczne pokazy talentów dzieci. Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki i smakołyki z grila. Dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym w pracę przy festynie: Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Szkoły i Uczniom. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę naszych DARCZYŃCÓW, bez których to przedsięwzięcie nie byłoby możliwe do realizacji.
Dziękujemy również WSZYSTKIM, który nas odwiedzili. Wspólne spędzanie tego dnia jest dla nas niezwykle cenne. Do zobaczenia za rok!!
Zdjęcia Zbigniew Majkrzyk - serdecznie dziękujemy !!