Egzamin na kartę rowerową

14 czerwca 2022r. był dla klasy czwartej ważnym dniem. Uczniowie po całorocznej nauce na lekcjach techniki przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Egzamin z umiejętności praktycznych odbył się wcześniej na lekcji techniki na naszym boisku szkolnym, natomiast swoją wiedzę teoretyczną uczniowie sprawdzili właśnie dziś podczas egzaminu pisemnego, który został przeprowadzony przez asp. szt. Adama Zatońskiego z Komendy Powiatowej Policji w Zawierciu. Wcześniej uczniowie opanowali również bardzo ważne zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej biorąc udział w zajęciach, które  poprowadził pan Mariusz Grzelka - nauczyciel EDB w naszej szkole. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami i z satysfakcją możemy poinformować, że wszyscy uczniowie klasy czwartej zdali egzamin pomyślnie.

Gratulujemy i życzymy  bezpiecznych wakacji!!!