Dzień Patrona

W dniu 16.10.2017 roku w naszej szkole uczciliśmy pamięć naszego wspaniałego Patrona Jana Pawła II. Podczas krótkiego programu artystycznego Karolina Piętak z klasy VII zaprezentowała wzruszający wiersz na Jego temat. Rozstrzygnięto również konkurs na prezentację multimedialną - "PIELGRZYMKI JANA PAWŁA II". Wzięło w nim udział 10 uczniów z klasy VI i VII szkoły podstawowej. Bardzo zaciętą rywalizację wygrała Karolina Piętak , 2. miejsce zajęła Patrycja Adamus a miejsce 3. przypadło Wanesie Wyrwisz (wszystkie uczennice z klasy VII). Wyróżnienia otrzymali: Karolina Galińska (klasa VII), Małgorzata Kaśkosz (VII), Wiktoria Miśkiewicz (VII), Dawid Pasek (VI), Wiktoria Pasek (VII), Kinga Szarek (VII) oraz Julia Zasada (VII). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w wykonanie swoich prezentacji. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie a wybór tych najlepszych nie był wcale łatwy! Mamy nadzieję, że kolejne konkursy związane z naszym wspaniałym Patronem również będą cieszyć się podobnym zainteresowaniem!