Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego

W dniu 1 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego. Uczniowie wraz z opiekunami, mgr Patrycją Łatą oraz mgr Małgorzatą Fabjańską przygotowali mnóstwo atrakcji i konkurencji sportowych. Wśród nich znalazła się m.in. rodzinna "Familiada", pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej przygotowany przez uczniów trzeciej klasy gimnazjum, zawody sportowe dla klas młodszych, mecz piłki nożnej rozegrany pomiędzy klasą II i III szkoły podstawowej oraz "Zumba", którą poprowadziły uczennice z klasy szóstej szkoły podstawowej. Wszyscy świetnie się bawili, dopisała również pogoda. Do zobaczenia za rok! 🙂

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Nie zabrakło też wesołego spaceru i zabaw na świeżym powietrzu, szczególnie przypadły dzieciom do gustu lody. Były nie tylko smaczne ale i „takich dobrych w moim długim życiu nie jadłam”- powiedziała 3-letnia Lenka. Wszystkie dzieci z uśmiechem wróciły do swoich domów