Cyrk “Szok” w naszej szkole

27 września 2018 w naszej szkole gościł cyrk "Szok". Cyrkowcy zaprezentowali uczniom program artystyczny, zawierający elementy żonglerki, tresury zwierząt, akrobacji, a także sztuki iluzji. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w przedstawieniu. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.